Dodáváme kvalitní dřevěná a plastová okna české výroby v široké škále provedení, dekorů a barev se zárukou 5 let. ZDARMA provedeme cenovou kalkulaci a odborné zaměření. Nabízíme kompletní demontáž vašich starých oken včetně likvidace, odbornou montáž nových oken včetně zednického zapravení a úklidu.

Eurookna IV68 a 78

Dřevěná okna – to jsou okna se staletou tradicí a téměř stoletou životností. Nová generace oken z dřevěných euro-profilů přináší celou řadu výhod. Mají výborné tepelně-izolační vlastnosti, snadno se udržují a v neposlední řadě vykazují velkou variabilitu architektonických řešení.

Špaletová (kastlová) okna

Kastlová okna jsou nejčastěji používanou variantou v historické zástavbě většiny měst a pátkově chráněných objektů. Ponořte se do velkoleposti minulosti, která může ožít ve dřevěných špaletových oknech zdobených mnoha detaily. Dřevěná špaletová okna nebo kastlová okna zdobí historické budovy již více než 100 let. Jejich krása způsobila, že se stala neodmyslitelnou součástí historických budov.

Systém plastových oken a dveří

Špičkové 6 komorové a 8 komorové profily DECCO s hladkým sněhobílým povrchem a tepelnou prostupností rámů Uf od 0,9W/m2K. Profily DECCO v kombinaci s kvalitními izolačními dvojskly a trojskly přináší maximální úsporu energie a elegantní design za příznivou cenu. Široký výběr barev a dekorů.