Kvalitní stínící technika chrání vás i váš majetek proti ostrým slunečním paprskům a vytváří v interiéru i exteriéru komfortní prostředí. Poskytujeme komplexní služby v oblasti stínící techniky pro vaše dokonalé pohodlí. Poskytneme vám samotný návrh horizontálních či vertikálních žaluzií, rolet, markýz, ale také dodávku kvalitních komponentů a provedeme montáž.

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie vynikají nejen svojí variabilitou, díky které je možné je instalovat téměř do všech typů a tvarů oken, ale také jednoduchou a rychlou montáží, a v neposlední řadě příznivou cenou. V dnešní době je možné horizontální žaluzie vyrobit i v libovolném barevném provedení tak, aby ladily s designem vašeho interiéru.

Vertikální žaluzie

Látkové vertikální žaluzie vytvářejí útulný domov a zajišťují dokonalou ochranu před sluncem. Vertikální žaluzie však nemusí být jen látkové, jejichž instalace není možná ve všech případech, ale také z odolnějšího a variabilnějšího PVC. Předností tohoto typu vertikálních žaluzií je jednodušší údržba, odolnost proti nepříznivým vlivům vlhkého prostředí a ohni, stálobarevnost a zdravotní nezávadnost.

Venkovní žaluzie

V jakém případě zvolit venkovní žaluzie? Tato varianta je vhodná tehdy, chceme-li současně s ochranou před sluncem získat i tepelně-izolační vrstvu, která nepropustí teplo do interiéru. Venkovní žaluzie také umožňují větrání místnosti při otevřeném okně, čímž zvyšují komfort bydlení i ve velkých vedrech.

Žaluzie a rolety pro střešní okna

V podkrovních bytech je kvůli delšímu a intenzivnějšímu působení slunečních paprsků stínící technika potřeba více než kde jinde. Nabízíme vám vysoce kvalitní žaluzie a roletky pro střešní okna od renomované společnosti VELUX

Před okenní rolety AL

Před okenní rolety  jsou nejen efektivním řešením ochrany proti ostrému slunci, ale také originálním doplňkem fasády domu. Před okenní rolety jsou navíc k dostání v mnoha barevných provedeních s ochranou proti otěru barvy a znečištění. Dálkové ovládání před okenní rolety je velmi jednoduché a zvládne ho i malé dítě.

Sítě proti hmyzu

Dodáváme a montujeme sítě proti hmyzu na okna i dveře všech velikostí a profilů, a to bez nutnosti zásahu do okenních rámů. Sítě proti hmyzu jsou účinnou ochranou, díky které můžete větrat kdykoli je potřeba a nebát se „nezvaných návštěvníků“. Výhodami sítí do oken jsou minimální údržba, dlouhá životnost, variabilita použití a cenová dostupnost.

Markýzy

Hledáte-li efektivní řešení ochrany proti slunečním paprskům nebo dešti na terase, balkoně nebo např. na zahrádce vašeho podniku, je markýza ideálním řešením. Podle individuálních potřeb můžete zvolit markýzy instalované napevno nebo vysouvací markýzy, které můžete využívat jen tehdy, kdy skutečně potřebujete.